Posted by on Sty 30, 2017 in usługi |

Firma Eurostep Poland to najbardziej rozpoznawalny na rynku wytwórca posadzek a także producent żywic. Oferta obejmuje najwyższej marki posadzki z żywic wykonane z różnego typu surowców, proponowane także do budownictwa mieszkaniowego, jak i na większe płaszczyzny. Będą to tym samym posadzki metakrylowe, epoksydowe, poliuretanowe, hybrydowe.

Przedsiębiorstwo wyróżnia posadzki epoksydowe najwyższa klasa realizacji. Dokonywane projekty cieszą się uznaniem, dlatego że są zawsze trwałe i estetyczne. Niżej został przedstawiony spis oferowanych powierzchni.

Odporne na mróz powierzchnie, jakimi są kamienne dywany, to bardzo dobry patent na powierzchnię równocześnie nowatorską jak i długotrwałą. Są one wodoszczelne, praktyczne, odporne na kurzenie i nadają się do użytkowania przez długi czas. Kamienne dywany są produkowane m.in. z żywicy .

Posadzki epoksydowe (w ofercie przedsiębiorstwa to np. Eurofloor RCWA, Eurofloor SL-R) to typ powierzchni, jaka najbardziej sprawdza się w pomieszczeniach magazynowych a także halach przemysłowych. Są one nad wyraz wytrzymałe, dlatego służą jako ochrona powierzchni podłogowych. Te posadzki przemysłowe muszą być bardzo wytrzymałe, odporne na zniszczenia, bo stanowią podstawę konstrukcyjną hal. Zastosowana do produkcji tego typu nawierzchni żywica sprawia, że posadzka będzie mogła być wykorzystywana przez długi czas.

Posadzki metakrylowe (np. Eurofloor Plexilith PUMA, Eurostep Roadmark) cechują się przede wszystkim możliwością impregnacji i niedługim okresem utwardzania.

Posadzki z żywic są coraz częściej eksploatowanym typem nawierzchni. To dzięki temu, że są odporne na działanie mechaniczne, chemiczne i na kurz. Firma Eurostep Poland zaprasza do zakupu posadzek wykonanych w najwyższej i innowacyjnej technologii.

eurostep posadzki